Bordslampor i porslin Kina

123739

BORDSLAMPOR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd till fästet 28-33 cm

Ena med bottenlagning

Orientaliskt, Porslin, Keramik/Porslin

Bordslampor i porslin Kina

Budhistorik (4 bud)

222957
221004
550
217219
217218

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.