Felix Hatz olja

123723

HATZ, Felix (1904-1999): Abstrakt stilleben, signerad Hatz, olja på duk, 91x65 cm

Konst, Måleri

Felix Hatz olja

Budhistorik (11 bud)
225391
950
225389
850
223880
700
223879
650
222212
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.