Mats Hådell oljemålning

123715

HÅDELL, Mats (1900-tal): Spelande troll i sommarlandskap, signerad Mats Hådell, olja på duk, 59x72 cm

Konst, Måleri

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (17 bud)
224025
3 400
223902
3 200
224024
3 200
223902
2 800
219710
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.