Acke Oldenburg litografi

123713

OLDENBURG, Acke (1923-2005): Interiör, signerad Acke Oldenburg 36/275, litografi 71x49 cm

Acke Oldenburg litografi
Budhistorik (1 bud)

214054
2012-02-25 14:00:47

2012-03-02 kl 22:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.