Cloisonnéskål

123707

SKÅL, Kina, cloisonné, 1800-tal, höjd 8, diameter 19 cm

Skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Cloisonnéskål

Budhistorik (2 bud)

213431
650
212240

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.