Tallrikar Kina 1800-tal

123696

TALLRIKAR, 15 st, DJUPA TALLRIKAR, 10 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått

Nagg, sprickor

Keramik/Porslin

Tallrikar Kina 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
222377
4 200
222375
222375
3 400
222318
3 200
222318

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.