Spegel 1800-tal

123695

SPEGEL 1800-talets andra hälft, bronserad, 137x44 cm
Proveniens: Väntorp, Ulriksdal

Speglar

Spegel 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
222355
1 400
222329
1 300
221860
222324
221860

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.