Teskrin England

123679

TESKRIN, England 1800-tal, mahogny, höjd 19, 33x17 cm
Proveniens: Väntorp, Ulriksdal

Diverse

Teskrin England

Budhistorik (2 bud)

213299
212754
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.