Kandelabrar 1800-talets första hälft

123676

KANDELABRAR, 1 par, för 3 ljus, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mässing, höjd 42 cm Proveniens: Väntorp, Ulriksdal

Belysning, Ljusstakar

Budhistorik (5 bud)
222320
6 000
221503
212730
212198
212165

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.