Bord i gustaviansk stil med marmorskiva

123645

BORD med vit marmorskiva, gustaviansk stil, förgyllt, omkring 1900, höjd 69, 95x58 cm

Slitage

Budhistorik (40 bud)
224058
5 800
224054
5 600
224052
5 400
224048
5 200
224051
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.