Oljemålning Alfred Willoughby

123624

WILLOUGHBY, Alfred (1800-tal): Höglandslandskap med borg, signerad Alfred Willoughby 1894, olja på duk uppfodrad på pannå, 46x58 cm

Konst, Måleri

Oljemålning Alfred Willoughby

Budhistorik (7 bud)
222259
1 300
222258
222257
222234
221378

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.