Charles Leslie oljemålning

123621

LESLIE, Charles (1835-1890): Höglandslandskap, signerad Charles Leslie, olja på duk, 47x47 cm

Konst, Måleri

Charles Leslie oljemålning

Budhistorik (12 bud)
222305
750
221567
700
222304
700
221567
650
222111
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.