Ragnar von Holten collage

123615

HOLTEN, Ragnar von (1934-2009): "Rymmare och fastlagare", signerad och daterad 71, collage, 23x33 cm

Konst, Måleri

Ragnar von Holten collage
Budhistorik (11 bud)
223117
900
223102
850
218951
216815
750
218950
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.