Evert Lundquist torrnål

123614

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Ljuset, signerad och numrerad 11/50, torrnål, 19x12 cm

Evert Lundquist torrnål

Budhistorik (18 bud)
223076
2 400
223070
222867
223069
1 900
222867
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.