Bernard Childs Mats B Rindeskär

123610

CHILDS, Bernard (USA, 1910-1985):"Noël", signerad och daterad Childs -75, litografi/kort, 14,5x12 cm samt
RINDESKÄR, Mats B (1951-2009): Ögat, signerad och daterad Mats B. 70, blyerts, 12x14 cm

Konst, Måleri

Budhistorik

2012-03-03 kl 19:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.