Jan Manker litografi

123607

MANKER, Jan (född 1941): Vingar, signerad och daterad 1972, 42/60, färglitografi, bladstorlek 47x59 cm

Vågigt papper

Jan Manker litografi

Budhistorik

2012-03-03 kl 19:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.