X:et litografi

123592

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Utsikt från Söder", signerad Sven Erixson, 28/560, färglitografi, 34x43 cm

Gulnader efter passepartout

Konst, Grafik, Stockholmiana

X:et litografi
Budhistorik (16 bud)
222665
1 600
221933
222663
221933
1 400
222660
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.