Fällbord

123590

FÄLLBORD, fanerat med alrot, 1800-talets första hälft höjd 74, 90x88 cm

Fällbord

Budhistorik (3 bud)

220898
216395
500
215421

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.