Georg Lodström oljemålning

123584

LODSTRÖM, Georg (1915-1972): "Sommar", signerad Lodström 68, olja på duk, 92x72 cm

Konst, Måleri

Georg Lodström oljemålning

Budhistorik (16 bud)
222076
1 400
222157
1 300
222076
222022
221342

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.