Ivar Morsing oljemålning

123582

MORSING, Ivar (1919-2009):"Figurer på piren", signerad och daterad I Morsing -57, olja på pannå, 47x70 cm

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (3 bud)

218269
1 600
213042
212185

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.