Lolle Andersson oljemålning

123578

ANDERSSON, Lolle (född 1907): Kustmotiv med modell, signerad, olja på pannå, 59x70 cm

Konst, Måleri

Lolle Andersson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

221998
2012-03-02 17:30:34

2012-03-02 kl 20:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.