Olle Nordberg oljemålning

123571

NORDBERG, Olle (1905-1986): Resturanginteriör, signerad Olle Nordberg -53, olja på duk, 46x54 cm

Konst

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
222156
2 400
222155
222147
222146
1 900
222145
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.