Oljemålning sittande modell

123548

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sittande modell, otydligt signerad, olja på duk, 49x60 cm

Konst, Måleri

Oljemålning sittande modell

Budhistorik (6 bud)
220825
550
213332
500
220823
450
213332
210817

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.