Joakim Ericsson oljemålning

123541

ERICSSON, Joakim (född 1972): Landskap från Stockholm, monogramsignerad och daterad JE 01, olja på pannå, 18,5x14 cm

Konst, Måleri

Joakim Ericsson oljemålning
Budhistorik (5 bud)
221910
550
213002
500
213002
221796
213002

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.