Erro Gudmundur färgserigrafi

123537

ERRO, Gudmundur (född 1932): A MOI, signerad och daterad 1993, 29/300 färgserigrafi, 29x21 cm

Erro Gudmundur färgserigrafi
Budhistorik (13 bud)
214643
900
214040
850
214642
850
214040
212804
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.