LG Lundberg färgoffset

123536

LUNDBERG, L-G (född 1938) "Heja Sverige", signerad och daterad LG Lundberg -72, färgoffset, 61x50 cm

LG Lundberg färgoffset
Budhistorik (9 bud)
222873
700
222412
650
222872
600
222412
550
215085
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.