Joakim Allgulander litografi

123532

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Explorers", signerad, 11/230, litografi, 35x73 cm

Joakim Allgulander litografi
Budhistorik (10 bud)
217543
214722
215687
214722
900
215355
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.