Biblisk scen oljemålning

123530

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Biblisk scen, olja på duk, 40x52 cm

Lagning, färgbortfall

Konst, Måleri

Biblisk scen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
221265
1 300
214234
221264
214234
213983

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.