Omega herrfickur

123523

OMEGA, herrfickur, 1910-tal, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19''' verk, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, röd tolva, sekundvisare, guillocherad boett av silver med kartusch, litet monogram ON, diameter 52 mm

Fungerar, obetydliga kantbuckla

Klockor/Ur

Omega herrfickur
Budhistorik (10 bud)
252493
700
252455
650
252350
600
252315
550
250863
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.