Väggmålning

123513

VÄGGMÅLNING, olja på duk, Ärkeängeln Mikaels kamp mot Lucifer, 125x100 cm, efter Rafaels målning, Saint Michel terrassant le démon. Proveniens: enligt uppgift franskt slott

Repor

Ändringar/tillägg
Ärkeängeln Mikael, efter Rafael

Konst, Måleri

Väggmålning
Budhistorik (10 bud)
215523
2 400
222097
2 400
215523
222095
215523

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.