Karmstolar 1 par Kina

123507

KARMSTOLAR, 1 par, kinesiserande dekor, 1900-tal, enligt uppgift inköpta under resa i Kina under 1920-talet

Karmstolar 1 par Kina

Budhistorik (12 bud)
219723
217984
3 800
219722
3 800
217984
3 600
215575
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.