Stellan Mörner akvarell

123506

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Soluppgång, signerad Mörner -61, akvarell, 34x47 cm

Konst, Måleri

Stellan Mörner akvarell

Budhistorik (6 bud)
222035
222034
1 600
218784
218267
217268

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.