Eva Bagge olja

123503

BAGGE, Eva (1871-1964): Porträtt, signerad Eva Bagge 1960, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Eva Bagge olja

Budhistorik (27 bud)
221930
3 400
221702
3 200
221928
221702
2 800
221927
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.