Rune Jansson olja

123502

JANSSON, Rune (född 1918): "Elementen skiljas", signerad och daterad Rune Jansson 54, olja på duk, 34x41 cm

Konst, Måleri

Rune Jansson olja

Budhistorik (7 bud)
221954
220227
1 800
218591
950
213801
700
213420
650

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.