Roger Risberg oljemålning

123497

RISBERG, Roger (född 1956): "Släck skogen som brinner", signerad a tergo Roger Risberg och daterad 1984, olja på duk 54x66 cm

Konst, Måleri

Roger Risberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
220407
218808
218806
216482
650
216410
600

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.