Johan Leksell olja på duk

123492

LEKSELL, Johan (1874-1932): Kontraktet, signerade o daterad, Leksell 1907, olja på duk, 100x75 cm

Konst, Måleri

Johan Leksell olja på duk

Budhistorik (10 bud)
221209
3 600
215527
2 800
214363
213982
213980

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.