Tom Loux färglitografi

123485

LOUX, Tom (samtida) 2 st: Hommage Keith Haring, signerad Tom Loux, samt Figurkomposition, signerad Tom Loux, färglitografi, 30x35 cm resp. 30x36 cm

Tom Loux färglitografi

Budhistorik (2 bud)

222003
214560

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.