Rinnevou färglitografi

123484

RINNEVUO, Lisa (född 1972): Figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, 151/230, 31x45 cm

Rinnevou färglitografi
Budhistorik (16 bud)
222033
1 300
222013
221945
218877
221944

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.