Nisse Zetterberg oljemålning

123482

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): Blomsterstilleben, monogramsignerad och daterad -36, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

217756
600
216615
213897

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.