Bertil Wahlberg oljemålning

123477

WAHLBERG, Bertil (1923-80): Barn med pinnglass, signerad Wahlberg, olja på pannå, 100x50 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg oljemålning
Budhistorik (2 bud)

212734
212733

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.