Atenienn

123468

ATENIENN, Louis XV-stil, 1920-tal, höjd 79, 45x34 cm

Slitage

Atenienn

Budhistorik (7 bud)
221179
700
211732
650
213843
600
211732
500
211597
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.