Börje Frykenstam oljemålning

123459

FRYKENSTAM, Börje (född 1936): "Hötorget med konserthuset", signerad B Frykenstam, olja på duk, 81x100 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Börje Frykenstam oljemålning

Budhistorik (4 bud)

220129
219743
214399
211692

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.