Ulrika Hydman-Vallien färglitografi

123441

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrika HV, 203/250, färglitografi, 32x30 cm

Budhistorik (8 bud)
221128
600
217913
550
217734
500
217912
500
217734
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.