Sven Jonson litografi

123437

JONSON, Sven (1902-81): Surrealistiskt landskap, signerad Sven Jonson, 114/260, färglitografi, 38x50 cm

Sven Jonson litografi
Budhistorik (15 bud)
220496
1 300
218733
220495
218733
215855

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.