Bord masurbjörk

123433

BORD, 1 par, 1800-tal, masurbjörk, höjd 75, 62x39 cm

Fanérskador

Bord masurbjörk

Budhistorik (7 bud)
215108
222582
215108
214895
214893
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.