Spegel empire

123425

SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, fanerad med mahogny, 150x 92 cm

Skador

Speglar

Spegel empire

Budhistorik (4 bud)

210903
450
220348
210903
210875

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.