Ludvig Richarde oljemålning

123420

RICHARDE, Ludvig (1862-1929): "Mollösund", signerad och daterad Ludvig Richarde 1916, olja på duk, 45x55 cm

Krakeleringar

Konst, Måleri

Ludvig Richarde oljemålning

Budhistorik (13 bud)
221137
1 400
220375
1 300
221135
1 300
220375
220050

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.