Soffa Karl Johan

123414

SOFFA, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, längd 282 cm

Skador

Soffa Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
222711
600
222454
550
222453
500
222452
450
221181

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.