Curt Fors oljemålning

123400

FORS, Curt (född 1935): "Trappa från ...", signerad Curt Fors, olja på duk, 43x29 cm

Ytskada

Konst, Måleri

Curt Fors oljemålning
Budhistorik (6 bud)
220794
216231
216231
216230
950
213041

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.