Ulf Gripenholm färglitografier

123396

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943):(2) Landskap II samt III, signerade Ulf Gripenholm, 238/300, färglitografier, 26x32 cm

Budhistorik (5 bud)
221050
1 400
220374
1 300
221049
220374
210770

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.